2.3.17

Czy tolerujesz homoseksualistów?

To pytanie pada wszędzie. Na lekcjach, na spotkaniach ze znajomymi, w telewizji,  na grupach na Facebooku. Wszędzie, dosłownie, wszędzie. Pewno ludzie już mają po dziurki w nosie tego gadania, że homo, hetero, bi, wege nie wege, czarnoskóry czy azjata, muzułmanin, katolik, świadek jehowy lub ateista -każdy jest człowiekiem, przedstawicielem gatunku homo sapiens. Właściwie mamy te same geny, można powiedzieć. Jesteśmy jedną wielką rodziną, a jednak szerzy się w nas ogromna nienawiść do drugiego człowieka.
Do homofobów: każdy ma swoje wady, ja mam, ty masz i wszyscy wokół ciebie również. Zapewne chcesz wybić każdego,  kto ci nie podpasuje. No i co? Wybijemy wszystkich i zostaną ci ,,idealni", pewno dojdzie do tego, że te wspaniale osoby, co zostaną, zaraz nie będą ci czymś pasować i w końcu zostaniesz sam.

Do tych co uważają się za mega tolerancyjnych i kochających wszystkich dookoła: jak można stwierdzić, że się kogoś toleruje, jak się go nie zna. Mówiąc o homoseksualistach, mówimy o grupie setek tysięcy, jak nie milionów ludzi. Jakbyś poznał każdego z osobna, zdarzyłyby się osoby, z którymi nie chciałbyś mieć już żadnego nigdy kontaktu.

Pytanie czy toleruję homoseksualistów jest, po prostu, żałosne. To tak samo jakbym zapytała czy smakują ci warzywa, niektóre tak, niektóre nie. Nie chodzi mi o to, aby zaraz patrzeć spod byka na takie osoby, ale nie wygłaszać jak bardzo się jest tolerancyjnym. Każdego człowieka trzeba szanować, ale żeby coś powiedzieć o nim, trzeba go poznać. Takie jest moje zdanie.


7 komentarzy:

 1. Piękne są te zdjęcia.
  Jesteś bardzo naturalna bo bardzo mi się podoba :)
  ~ Obserwuję ~
  Zachęcam zajrzeć na mojego bloga jestem pewna ,że znajdziesz coś dla siebie :)
  oraz zachęcam do pozostawienia po sobie śladu w postaci obserwacji oraz komentarza :)
  ONLY DREAMS - KLIK ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. wolność słowa; geje górą

  OdpowiedzUsuń
 3. Każdy ma prawo do wyboru czy woli być homo czy hetero. Nie można nikogo skreślać, bo podobają mu się osoby tej samej płci.

  Pozdrawiam,
  http://w-pogoni-za-idealem.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Szanuję homoseksualistów, znam ich setki i zapewniam, że mają cudowne serca, są wspaniałymi osobami i na swój sposób wyjątkowymi.
  Nie toleruję jednak bycia gejem, według mnie jest to zaburzenie psychologiczne, pewne traumy z dzieciństwa, brak akceptacji i niedościgniona chęć zmiany tego. Nie bez powodu zostaliśmy stworzeni jako kobiety i mężczyźni i nie bez powodu to właśnie te dwie połówki pasują do siebie idealnie, tworząc związek i rodzinę w przyszłości. Reszta to smutne zagubienie. Wspaniali, wyjątkowi ludzie- zdecydowanie tak! Ale tym samym ludzie, którzy potrzebują pomocy...

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale fajny klimat :) Cudowne zdjęcia :) Obserwuje.

  http://profashionworld.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Każdemu należy się szacunek, bo każdy jest człowiekiem ;)
  lipcowaja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Naturalne podejście. Jakby chciał ktoś poczytać również o przemyśleniach innych to polecam siebie :) http://spojrz-na-to-tak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Każdy komentarz to ogromna motywacja, za którą bardzo dziękujemy. ♥
Nie bawimy się w obs/obs kom/kom.
Odwiedzamy blogi, jakie zostawiacie w komentarzach.

,